Streetview Maandenweg 7 Almere

Maandenweg 7, 1335 KB Almere

287 m² Bouwjaar 1999

Maandenweg 7 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m² en een perceel van 545 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €521.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
287 m²
Perceeloppervlakte
545 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Maandenweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Almere

1015 Inwoners
385 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
375 Woningvoorraad
€521.000 Gem. woningwaarde Seizoenenbuurt Noord
99% Koopwoningen
2.212 Inwoners per km²

Locatie van Maandenweg 7

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Maandenweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Maandenweg 7?

De gemiddelde woningwaarde in Seizoenenbuurt Noord is €521.000. Dat komt neer op circa €1.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maandenweg 7 zich tot de wijk Seizoenenbuurt Noord?

Maandenweg 7 is een woonhuis van 287 m² in de wijk Seizoenenbuurt Noord. De buurt telt 375 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.212 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maandenweg 7?

Maandenweg 7 is een woonhuis in Seizoenenbuurt Noord, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maandenweg 7 vergeleken met de buurt?

Maandenweg 7 heeft 287 m² woonoppervlakte. Het perceel is 545 m². In Seizoenenbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €521.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Seizoenenbuurt Noord?

De wijk Seizoenenbuurt Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €521.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Seizoenenbuurt Noord?

Vanuit Maandenweg 7 in Seizoenenbuurt Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Seizoenenbuurt Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Maandenweg 7: ziekenhuis op 7.9 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Seizoenenbuurt Noord?

Recreatie nabij Seizoenenbuurt Noord: restaurant (1.2 km), cafe (3.3 km).