Eengezinswoning, tussenwoning Stockholmstraat 10 Almere

Stockholmstraat 10, 1334 CG Almere

94 m² Bouwjaar 1987 5 kamers Label A

Stockholmstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 117 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €231.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
117 m²
Inhoud
316 m³
Kamers
5
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Stockholmstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stockholmstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
77.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.6 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Almere

1560 Inwoners
805 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
873 Woningvoorraad
€231.000 Gem. woningwaarde Centrum Almere Buiten Noord
19% Koopwoningen
4.966 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stockholmstraat 10

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Stockholmstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Stockholmstraat 10?

De prijsindicatie voor Stockholmstraat 10 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum Almere Buiten Noord is €231.000. Dat komt neer op circa €2.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stockholmstraat 10 zich tot de wijk Centrum Almere Buiten Noord?

Stockholmstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 94 m² in de wijk Centrum Almere Buiten Noord. De buurt telt 873 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.966 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stockholmstraat 10?

Stockholmstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Centrum Almere Buiten Noord, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stockholmstraat 10 vergeleken met de buurt?

Stockholmstraat 10 heeft 94 m² woonoppervlakte en 316 m³ inhoud. Het perceel is 117 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Centrum Almere Buiten Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €231.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stockholmstraat 10 en wat betekent dat?

Stockholmstraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stockholmstraat 10?

Stockholmstraat 10 heeft 5 kamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Centrum Almere Buiten Noord?

De wijk Centrum Almere Buiten Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €231.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum Almere Buiten Noord?