Eindwoning De Nevelhorststraat 30 Almere

De Nevelhorststraat 30, 1333 ZH Almere

160 m² Bouwjaar 1993 7 kamers 6 slaapkamers Label A

De Nevelhorststraat 30 is een eindwoning in Almere, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 209 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
209 m²
Inhoud
590 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Nevelhorststraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Nevelhorststraat 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.6%
CO₂-emissie
24.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Almere

1240 Inwoners
520 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
519 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Landgoederenbuurt Zuid en West
76% Koopwoningen
3.588 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Nevelhorststraat 30

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over De Nevelhorststraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van De Nevelhorststraat 30?

De prijsindicatie voor De Nevelhorststraat 30 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Landgoederenbuurt Zuid en West is €412.000. Dat komt neer op circa €2.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Nevelhorststraat 30 zich tot de wijk Landgoederenbuurt Zuid en West?

De Nevelhorststraat 30 is een eindwoning van 160 m² in de wijk Landgoederenbuurt Zuid en West. De buurt telt 519 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Nevelhorststraat 30?

De Nevelhorststraat 30 is een eindwoning in Landgoederenbuurt Zuid en West, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Nevelhorststraat 30 vergeleken met de buurt?

De Nevelhorststraat 30 heeft 160 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 209 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Landgoederenbuurt Zuid en West ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Nevelhorststraat 30 en wat betekent dat?

De Nevelhorststraat 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Nevelhorststraat 30?

De Nevelhorststraat 30 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Landgoederenbuurt Zuid en West?

De wijk Landgoederenbuurt Zuid en West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.