Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 242 m²
- Inhoud
- 572 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 6
Breckelenkampstraat 20 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 242 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Breckelenkampstraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Landgoederenbuurt Zuid en West is €412.000. Dat komt neer op circa €2.382 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBreckelenkampstraat 20 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Landgoederenbuurt Zuid en West. De buurt telt 519 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.588 inwoners per km².
Breckelenkampstraat 20 is een woonhuis in Landgoederenbuurt Zuid en West, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Breckelenkampstraat 20 heeft 173 m² woonoppervlakte en 572 m³ inhoud. Het perceel is 242 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Landgoederenbuurt Zuid en West ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Breckelenkampstraat 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-09-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.37 kg/jaar.
Breckelenkampstraat 20 heeft 6 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Landgoederenbuurt Zuid en West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Breckelenkampstraat 20 in Landgoederenbuurt Zuid en West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.