Bungalow, tussenwoning M. de Klerkstraat 52 Almere

M. de Klerkstraat 52, 1333 PN Almere

65 m² Bouwjaar 1987 2 kamers 1 slaapkamers Label C

M. de Klerkstraat 52 is een bungalow, tussenwoning in Almere, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m², een perceel van 154 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
65 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
229 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor M. de Klerkstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel M. de Klerkstraat 52

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.75 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Almere

1785 Inwoners
740 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
714 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Bouwmeesterbuurt Noord
94% Koopwoningen
4.388 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van M. de Klerkstraat 52

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over M. de Klerkstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van M. de Klerkstraat 52?

De prijsindicatie voor M. de Klerkstraat 52 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Bouwmeesterbuurt Noord is €347.000. Dat komt neer op circa €5.338 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt M. de Klerkstraat 52 zich tot de wijk Bouwmeesterbuurt Noord?

M. de Klerkstraat 52 is een bungalow, tussenwoning van 65 m² in de wijk Bouwmeesterbuurt Noord. De buurt telt 714 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op M. de Klerkstraat 52?

M. de Klerkstraat 52 is een bungalow, tussenwoning in Bouwmeesterbuurt Noord, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is M. de Klerkstraat 52 vergeleken met de buurt?

M. de Klerkstraat 52 heeft 65 m² woonoppervlakte en 229 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Bouwmeesterbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van M. de Klerkstraat 52 en wat betekent dat?

M. de Klerkstraat 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van M. de Klerkstraat 52?

M. de Klerkstraat 52 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Bouwmeesterbuurt Noord?

De wijk Bouwmeesterbuurt Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bouwmeesterbuurt Noord?