Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 2293 m²
Hugo de Vriesweg 7 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 2293 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hugo de Vriesweg 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
2.8 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
9 kmRestaurant
1.2 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
9.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitenvaart (brt) is €524.000. Dat komt neer op circa €2.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHugo de Vriesweg 7 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Buitenvaart (brt). De buurt telt 83 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 74 inwoners per km².
Hugo de Vriesweg 7 is een woonhuis in Buitenvaart (brt), gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hugo de Vriesweg 7 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2293 m². In Buitenvaart (brt) ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitenvaart (brt) in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Hugo de Vriesweg 7 in Buitenvaart (brt) bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hugo de Vriesweg 7: ziekenhuis op 9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 3.9 km.
Recreatie nabij Buitenvaart (brt): restaurant (1.2 km), cafe (3.8 km).
Een woningrapport voor Hugo de Vriesweg 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitenvaart (brt). Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.