Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Inhoud
- 311 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Renoirstraat 158 is een appartement in Almere, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €381.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Renoirstraat 158
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
4.3 kmDe prijsindicatie voor Renoirstraat 158 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest is €381.000. Dat komt neer op circa €3.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRenoirstraat 158 is een appartement van 101 m² in de wijk Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest. De buurt telt 875 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.567 inwoners per km².
Renoirstraat 158 is een appartement in Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Renoirstraat 158 heeft 101 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €381.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Renoirstraat 158 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-07-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Renoirstraat 158 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €381.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Renoirstraat 158 in Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.