Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 564 m²
- Inhoud
- 785 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Brancusistraat 105 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 564 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brancusistraat 105
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
3.6 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
4.8 kmDe prijsindicatie voor Brancusistraat 105 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost is €454.000. Dat komt neer op circa €2.467 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrancusistraat 105 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Tussen de Vaarten Z.- Midden oost. De buurt telt 491 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.992 inwoners per km².
Brancusistraat 105 is een woonhuis in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Brancusistraat 105 heeft 184 m² woonoppervlakte en 785 m³ inhoud. Het perceel is 564 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Tussen de Vaarten Z.- Midden oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brancusistraat 105 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Brancusistraat 105 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Tussen de Vaarten Z.- Midden oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Brancusistraat 105 in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.