Tussenwoning Salvador Daliplantsoen 25 Almere

Salvador Daliplantsoen 25, 1328 NA Almere

109 m² Bouwjaar 2002 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Salvador Daliplantsoen 25 is een tussenwoning in Almere, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 137 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
378 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Salvador Daliplantsoen 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Salvador Daliplantsoen 25

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
78.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
62.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.8%
CO₂-emissie
12.49 kg/m²

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Almere

1485 Inwoners
525 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
491 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Tussen de Vaarten Z.- Midden oost
84% Koopwoningen
5.992 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Salvador Daliplantsoen 25

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Salvador Daliplantsoen 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Salvador Daliplantsoen 25?

De prijsindicatie voor Salvador Daliplantsoen 25 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost is €454.000. Dat komt neer op circa €4.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Salvador Daliplantsoen 25 zich tot de wijk Tussen de Vaarten Z.- Midden oost?

Salvador Daliplantsoen 25 is een tussenwoning van 109 m² in de wijk Tussen de Vaarten Z.- Midden oost. De buurt telt 491 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Salvador Daliplantsoen 25?

Salvador Daliplantsoen 25 is een tussenwoning in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Salvador Daliplantsoen 25 vergeleken met de buurt?

Salvador Daliplantsoen 25 heeft 109 m² woonoppervlakte en 378 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Tussen de Vaarten Z.- Midden oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Salvador Daliplantsoen 25 en wat betekent dat?

Salvador Daliplantsoen 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Salvador Daliplantsoen 25?

Salvador Daliplantsoen 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost?

De wijk Tussen de Vaarten Z.- Midden oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.