Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Inhoud
- 534 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Emil Noldestraat 65 is een vrijstaande woning in Almere, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Emil Noldestraat 65
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
3.6 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
4.8 kmALMERE ‘TUSSEN DE VAARTEN’ – GEMEUBILEERDE VRIJSTAANDE WONING 4 SLPK, EIGEN OPRIT, JACUZZI, TUINMAN EN SCHOONMAAK! Bij interesse, mail naar…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Emil Noldestraat 65 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost is €454.000. Dat komt neer op circa €2.551 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEmil Noldestraat 65 is een vrijstaande woning van 178 m² in de wijk Tussen de Vaarten Z.- Midden oost. De buurt telt 491 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.992 inwoners per km².
Emil Noldestraat 65 is een vrijstaande woning in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Emil Noldestraat 65 heeft 178 m² woonoppervlakte en 534 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Tussen de Vaarten Z.- Midden oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Emil Noldestraat 65 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.66 kg/jaar.
Emil Noldestraat 65 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Tussen de Vaarten Z.- Midden oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Emil Noldestraat 65 in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.