Streetview Carel Willinklaan 84 Almere

Carel Willinklaan 84, 1328 LJ Almere

260 m² Bouwjaar 2001 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Carel Willinklaan 84 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 524 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
524 m²
Inhoud
811 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Carel Willinklaan 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Carel Willinklaan 84

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Almere

1485 Inwoners
525 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
491 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Tussen de Vaarten Z.- Midden oost
84% Koopwoningen
5.992 Inwoners per km²

Locatie van Carel Willinklaan 84

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Carel Willinklaan 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Carel Willinklaan 84?

De prijsindicatie voor Carel Willinklaan 84 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost is €454.000. Dat komt neer op circa €1.746 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Carel Willinklaan 84 zich tot de wijk Tussen de Vaarten Z.- Midden oost?

Carel Willinklaan 84 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Tussen de Vaarten Z.- Midden oost. De buurt telt 491 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Carel Willinklaan 84?

Carel Willinklaan 84 is een woonhuis in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Carel Willinklaan 84 vergeleken met de buurt?

Carel Willinklaan 84 heeft 260 m² woonoppervlakte en 811 m³ inhoud. Het perceel is 524 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Tussen de Vaarten Z.- Midden oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Carel Willinklaan 84 en wat betekent dat?

Carel Willinklaan 84 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-01-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Carel Willinklaan 84?

Carel Willinklaan 84 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tussen de Vaarten Z.- Midden oost?

De wijk Tussen de Vaarten Z.- Midden oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tussen de Vaarten Z.- Midden oost?