Tussenwoning (hofjeswoning) Thérèse Schwartzestraat 40 Almere

Thérèse Schwartzestraat 40, 1328 CE Almere

145 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Thérèse Schwartzestraat 40 is een tussenwoning (hofjeswoning) in Almere, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 251 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €388.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
251 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Thérèse Schwartzestraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thérèse Schwartzestraat 40

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
67.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
46.2%
CO₂-emissie
13.34 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Almere

2125 Inwoners
825 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
803 Woningvoorraad
€388.000 Gem. woningwaarde Tussen de Vaarten Z.- Noordoost
69% Koopwoningen
5.727 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Thérèse Schwartzestraat 40

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Thérèse Schwartzestraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Thérèse Schwartzestraat 40?

De prijsindicatie voor Thérèse Schwartzestraat 40 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussen de Vaarten Z.- Noordoost is €388.000. Dat komt neer op circa €2.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thérèse Schwartzestraat 40 zich tot de wijk Tussen de Vaarten Z.- Noordoost?

Thérèse Schwartzestraat 40 is een tussenwoning (hofjeswoning) van 145 m² in de wijk Tussen de Vaarten Z.- Noordoost. De buurt telt 803 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.727 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thérèse Schwartzestraat 40?

Thérèse Schwartzestraat 40 is een tussenwoning (hofjeswoning) in Tussen de Vaarten Z.- Noordoost, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Thérèse Schwartzestraat 40 vergeleken met de buurt?

Thérèse Schwartzestraat 40 heeft 145 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 251 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Tussen de Vaarten Z.- Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €388.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thérèse Schwartzestraat 40 en wat betekent dat?

Thérèse Schwartzestraat 40 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thérèse Schwartzestraat 40?

Thérèse Schwartzestraat 40 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Tussen de Vaarten Z.- Noordoost?

De wijk Tussen de Vaarten Z.- Noordoost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €388.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.