Portiekflat (appartement) Vincent van Goghstraat 168 Almere

Vincent van Goghstraat 168, 1328 AC Almere

94 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Vincent van Goghstraat 168 is een portiekflat (appartement) in Almere, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
292 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vincent van Goghstraat 168

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vincent van Goghstraat 168

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
57.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
40.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
37.6%
CO₂-emissie
17.48 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Almere

815 Inwoners
345 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
337 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Tussen de Vaarten Z.- Noordwest
54% Koopwoningen
3.975 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vincent van Goghstraat 168

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Vincent van Goghstraat 168

Wat is de geschatte woningwaarde van Vincent van Goghstraat 168?

De prijsindicatie voor Vincent van Goghstraat 168 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussen de Vaarten Z.- Noordwest is €383.000. Dat komt neer op circa €4.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vincent van Goghstraat 168 zich tot de wijk Tussen de Vaarten Z.- Noordwest?

Vincent van Goghstraat 168 is een portiekflat (appartement) van 94 m² in de wijk Tussen de Vaarten Z.- Noordwest. De buurt telt 337 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vincent van Goghstraat 168?

Vincent van Goghstraat 168 is een portiekflat (appartement) in Tussen de Vaarten Z.- Noordwest, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vincent van Goghstraat 168 vergeleken met de buurt?

Vincent van Goghstraat 168 heeft 94 m² woonoppervlakte en 292 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Tussen de Vaarten Z.- Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vincent van Goghstraat 168 en wat betekent dat?

Vincent van Goghstraat 168 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-04-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vincent van Goghstraat 168?

Vincent van Goghstraat 168 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tussen de Vaarten Z.- Noordwest?

De wijk Tussen de Vaarten Z.- Noordwest in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.