Eengezinswoning, tussenwoning Darja Collinstraat 24 Almere

Darja Collinstraat 24, 1326 TN Almere

114 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Darja Collinstraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 125 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Darja Collinstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Darja Collinstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Almere

1180 Inwoners
450 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
419 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Danswijk Zuidoost
81% Koopwoningen
10.465 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Darja Collinstraat 24

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Darja Collinstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Darja Collinstraat 24?

De prijsindicatie voor Darja Collinstraat 24 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Danswijk Zuidoost is €340.000. Dat komt neer op circa €2.982 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Darja Collinstraat 24 zich tot de wijk Danswijk Zuidoost?

Darja Collinstraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning van 114 m² in de wijk Danswijk Zuidoost. De buurt telt 419 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Darja Collinstraat 24?

Darja Collinstraat 24 is een eengezinswoning, tussenwoning in Danswijk Zuidoost, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Darja Collinstraat 24 vergeleken met de buurt?

Darja Collinstraat 24 heeft 114 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Danswijk Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Darja Collinstraat 24 en wat betekent dat?

Darja Collinstraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Darja Collinstraat 24?

Darja Collinstraat 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Danswijk Zuidoost?

De wijk Danswijk Zuidoost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Danswijk Zuidoost?