Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 35 m²
- Inhoud
- 100 m³
- Kamers
- 1
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2017 tot 2020
Ineke Sluiterstraat 41 is een tussenverdieping in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 35 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ineke Sluiterstraat 41
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
3.6 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
4 kmTE HUUR: STUDIO OP DE 2E VERDIEPING IN ALMERE *gedeeld wasmachine- en drogerruimte en een gedeeld toilet HUURPRIJS: € 950,- per maand LEVERINGEN EN…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Ineke Sluiterstraat 41 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Danswijk Zuidoost is €340.000. Dat komt neer op circa €9.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIneke Sluiterstraat 41 is een tussenverdieping van 35 m² in de wijk Danswijk Zuidoost. De buurt telt 419 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.465 inwoners per km².
Ineke Sluiterstraat 41 is een tussenverdieping in Danswijk Zuidoost, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Ineke Sluiterstraat 41 heeft 35 m² woonoppervlakte en 100 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Danswijk Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ineke Sluiterstraat 41 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ineke Sluiterstraat 41 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Danswijk Zuidoost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Ineke Sluiterstraat 41 in Danswijk Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.