Streetview Jivestraat 22 Almere

Jivestraat 22, 1326 PE Almere

108 m² Bouwjaar 1997 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Jivestraat 22 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jivestraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jivestraat 22

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Almere

2170 Inwoners
890 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
838 Woningvoorraad
€336.000 Gem. woningwaarde Danswijk Noordoost
70% Koopwoningen
8.471 Inwoners per km²

Locatie van Jivestraat 22

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Jivestraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Jivestraat 22?

De prijsindicatie voor Jivestraat 22 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Danswijk Noordoost is €336.000. Dat komt neer op circa €3.111 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jivestraat 22 zich tot de wijk Danswijk Noordoost?

Jivestraat 22 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Danswijk Noordoost. De buurt telt 838 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.471 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jivestraat 22?

Jivestraat 22 is een woonhuis in Danswijk Noordoost, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jivestraat 22 vergeleken met de buurt?

Jivestraat 22 heeft 108 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Danswijk Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jivestraat 22 en wat betekent dat?

Jivestraat 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jivestraat 22?

Jivestraat 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Danswijk Noordoost?

De wijk Danswijk Noordoost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Danswijk Noordoost?

Vanuit Jivestraat 22 in Danswijk Noordoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.