Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 311 m²
- Perceeloppervlakte
- 312 m²
Mandarijnstraat 61 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 311 m² en een perceel van 312 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mandarijnstraat 61
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
1 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Parkwijk Zuidwest is €578.000. Dat komt neer op circa €1.859 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMandarijnstraat 61 is een woonhuis van 311 m² in de wijk Parkwijk Zuidwest. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.955 inwoners per km².
Mandarijnstraat 61 is een woonhuis in Parkwijk Zuidwest, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Mandarijnstraat 61 heeft 311 m² woonoppervlakte. Het perceel is 312 m². In Parkwijk Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Parkwijk Zuidwest in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Mandarijnstraat 61 in Parkwijk Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mandarijnstraat 61: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Parkwijk Zuidwest: restaurant (1 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor Mandarijnstraat 61 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Parkwijk Zuidwest. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.