2-onder-1-kapwoning Mandarijnstraat 55 Almere

Mandarijnstraat 55, 1326 GS Almere

170 m² Bouwjaar 1998 9 kamers 6 slaapkamers Label A

Mandarijnstraat 55 is een 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 252 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
252 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Mandarijnstraat 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mandarijnstraat 55

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
70.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.3%
CO₂-emissie
14.09 kg/m²

Tuin
Ja (101.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Almere

600 Inwoners
245 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€578.000 Gem. woningwaarde Parkwijk Zuidwest
98% Koopwoningen
2.955 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mandarijnstraat 55

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Mandarijnstraat 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Mandarijnstraat 55?

De prijsindicatie voor Mandarijnstraat 55 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Parkwijk Zuidwest is €578.000. Dat komt neer op circa €3.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mandarijnstraat 55 zich tot de wijk Parkwijk Zuidwest?

Mandarijnstraat 55 is een 2-onder-1-kapwoning van 170 m² in de wijk Parkwijk Zuidwest. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mandarijnstraat 55?

Mandarijnstraat 55 is een 2-onder-1-kapwoning in Parkwijk Zuidwest, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Mandarijnstraat 55 vergeleken met de buurt?

Mandarijnstraat 55 heeft 170 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 252 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Parkwijk Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mandarijnstraat 55 en wat betekent dat?

Mandarijnstraat 55 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mandarijnstraat 55?

Mandarijnstraat 55 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 101 m².

Hoe is de woningmarkt in Parkwijk Zuidwest?

De wijk Parkwijk Zuidwest in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Parkwijk Zuidwest?

Vanuit Mandarijnstraat 55 in Parkwijk Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.