Streetview Citroenstraat 11 Almere

Citroenstraat 11, 1326 GE Almere

186 m² Bouwjaar 1997 4 kamers Label C

Citroenstraat 11 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 741 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
741 m²
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Citroenstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Citroenstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Almere

600 Inwoners
245 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€578.000 Gem. woningwaarde Parkwijk Zuidwest
98% Koopwoningen
2.955 Inwoners per km²

Locatie van Citroenstraat 11

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Citroenstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Citroenstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Parkwijk Zuidwest is €578.000. Dat komt neer op circa €3.108 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Citroenstraat 11 zich tot de wijk Parkwijk Zuidwest?

Citroenstraat 11 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Parkwijk Zuidwest. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Citroenstraat 11?

Citroenstraat 11 is een woonhuis in Parkwijk Zuidwest, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Citroenstraat 11 vergeleken met de buurt?

Citroenstraat 11 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 741 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Parkwijk Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Citroenstraat 11 en wat betekent dat?

Citroenstraat 11 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Citroenstraat 11?

Citroenstraat 11 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Parkwijk Zuidwest?

De wijk Parkwijk Zuidwest in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Parkwijk Zuidwest?

Vanuit Citroenstraat 11 in Parkwijk Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.