Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 232 m²
- Inhoud
- 520 m³
- Kamers
- 5
Esdoornplantsoen 36 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 232 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Esdoornplantsoen 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Esdoornplantsoen 36 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Parkwijk Noordoost is €364.000. Dat komt neer op circa €2.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEsdoornplantsoen 36 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Parkwijk Noordoost. De buurt telt 755 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.336 inwoners per km².
Esdoornplantsoen 36 is een woonhuis in Parkwijk Noordoost, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Esdoornplantsoen 36 heeft 155 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 232 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Parkwijk Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Esdoornplantsoen 36 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Esdoornplantsoen 36 heeft 5 kamers.
De wijk Parkwijk Noordoost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Esdoornplantsoen 36 in Parkwijk Noordoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Esdoornplantsoen 36: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.1 km.