Eengezinswoning, hoekwoning Hitchcocklaan 98 Almere

Hitchcocklaan 98, 1325 TE Almere

106 m² Bouwjaar 1996 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Hitchcocklaan 98 is een eengezinswoning, hoekwoning in Almere, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 200 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
200 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hitchcocklaan 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hitchcocklaan 98

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
80.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
44.4%
CO₂-emissie
16.19 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (94.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Almere

1825 Inwoners
765 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
740 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Filmwijk Zuid-zuid van Walt Disneyplts.
50% Koopwoningen
7.119 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hitchcocklaan 98

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Hitchcocklaan 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Hitchcocklaan 98?

De prijsindicatie voor Hitchcocklaan 98 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Filmwijk Zuid-zuid van Walt Disneyplts. is €357.000. Dat komt neer op circa €3.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hitchcocklaan 98 zich tot de wijk Filmwijk Zuid-zuid van Walt Disneyplts.?

Hitchcocklaan 98 is een eengezinswoning, hoekwoning van 106 m² in de wijk Filmwijk Zuid-zuid van Walt Disneyplts.. De buurt telt 740 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.119 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hitchcocklaan 98?

Hitchcocklaan 98 is een eengezinswoning, hoekwoning in Filmwijk Zuid-zuid van Walt Disneyplts., gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hitchcocklaan 98 vergeleken met de buurt?

Hitchcocklaan 98 heeft 106 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 200 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Filmwijk Zuid-zuid van Walt Disneyplts. ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hitchcocklaan 98 en wat betekent dat?

Hitchcocklaan 98 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hitchcocklaan 98?

Hitchcocklaan 98 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 94 m².

Hoe is de woningmarkt in Filmwijk Zuid-zuid van Walt Disneyplts.?

De wijk Filmwijk Zuid-zuid van Walt Disneyplts. in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.