Vrijstaande woning Alex Bennostraat 3 Almere

Alex Bennostraat 3, 1325 PB Almere

251 m² Bouwjaar 1996 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Alex Bennostraat 3 is een vrijstaande woning in Almere, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m², een perceel van 976 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
976 m²
Inhoud
838 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.040.000 tot €1.290.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Alex Bennostraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alex Bennostraat 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
45.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
69.9%
CO₂-emissie
7.72 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Almere

1985 Inwoners
765 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
716 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Filmwijk Midden
97% Koopwoningen
4.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alex Bennostraat 3

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Alex Bennostraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Alex Bennostraat 3?

De prijsindicatie voor Alex Bennostraat 3 ligt rond €1.040.000 tot €1.290.000. De gemiddelde woningwaarde in Filmwijk Midden is €501.000. Dat komt neer op circa €1.996 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alex Bennostraat 3 zich tot de wijk Filmwijk Midden?

Alex Bennostraat 3 is een vrijstaande woning van 251 m² in de wijk Filmwijk Midden. De buurt telt 716 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alex Bennostraat 3?

Alex Bennostraat 3 is een vrijstaande woning in Filmwijk Midden, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Alex Bennostraat 3 vergeleken met de buurt?

Alex Bennostraat 3 heeft 251 m² woonoppervlakte en 838 m³ inhoud. Het perceel is 976 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Filmwijk Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alex Bennostraat 3 en wat betekent dat?

Alex Bennostraat 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alex Bennostraat 3?

Alex Bennostraat 3 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Filmwijk Midden?

De wijk Filmwijk Midden in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Filmwijk Midden?