Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 664 m²
Audrey Hepburnstraat 81 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 234 m² en een perceel van 664 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Audrey Hepburnstraat 81
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Audrey Hepburnstraat 81 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Filmwijk Midden is €501.000. Dat komt neer op circa €2.141 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAudrey Hepburnstraat 81 is een woonhuis van 234 m² in de wijk Filmwijk Midden. De buurt telt 716 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.290 inwoners per km².
Audrey Hepburnstraat 81 is een woonhuis in Filmwijk Midden, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Audrey Hepburnstraat 81 heeft 234 m² woonoppervlakte. Het perceel is 664 m². In Filmwijk Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Filmwijk Midden in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Audrey Hepburnstraat 81 in Filmwijk Midden bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Audrey Hepburnstraat 81: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Filmwijk Midden: restaurant (0.8 km), cafe (1.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €645.000 tot €745.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Filmwijk Midden is €501.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.