Eengezinswoning, tussenwoning Audrey Hepburnstraat 71 Almere

Audrey Hepburnstraat 71, 1325 NR Almere

118 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Audrey Hepburnstraat 71 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 132 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
397 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Audrey Hepburnstraat 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Audrey Hepburnstraat 71

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
59.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.3%
CO₂-emissie
11.44 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Almere

1985 Inwoners
765 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
716 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Filmwijk Midden
97% Koopwoningen
4.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Audrey Hepburnstraat 71

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Audrey Hepburnstraat 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Audrey Hepburnstraat 71?

De prijsindicatie voor Audrey Hepburnstraat 71 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Filmwijk Midden is €501.000. Dat komt neer op circa €4.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Audrey Hepburnstraat 71 zich tot de wijk Filmwijk Midden?

Audrey Hepburnstraat 71 is een eengezinswoning, tussenwoning van 118 m² in de wijk Filmwijk Midden. De buurt telt 716 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Audrey Hepburnstraat 71?

Audrey Hepburnstraat 71 is een eengezinswoning, tussenwoning in Filmwijk Midden, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Audrey Hepburnstraat 71 vergeleken met de buurt?

Audrey Hepburnstraat 71 heeft 118 m² woonoppervlakte en 397 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Filmwijk Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Audrey Hepburnstraat 71 en wat betekent dat?

Audrey Hepburnstraat 71 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Audrey Hepburnstraat 71?

Audrey Hepburnstraat 71 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Filmwijk Midden?

De wijk Filmwijk Midden in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Filmwijk Midden?