2-onder-1-kapwoning Joris Ivenslaan 51 Almere

Joris Ivenslaan 51, 1325 LX Almere

146 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Joris Ivenslaan 51 is een 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 211 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
211 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Joris Ivenslaan 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Joris Ivenslaan 51

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
62.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
39.7%
CO₂-emissie
27.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Almere

1985 Inwoners
765 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
716 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Filmwijk Midden
97% Koopwoningen
4.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Joris Ivenslaan 51

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Joris Ivenslaan 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Joris Ivenslaan 51?

De prijsindicatie voor Joris Ivenslaan 51 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Filmwijk Midden is €501.000. Dat komt neer op circa €3.432 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Joris Ivenslaan 51 zich tot de wijk Filmwijk Midden?

Joris Ivenslaan 51 is een 2-onder-1-kapwoning van 146 m² in de wijk Filmwijk Midden. De buurt telt 716 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Joris Ivenslaan 51?

Joris Ivenslaan 51 is een 2-onder-1-kapwoning in Filmwijk Midden, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Joris Ivenslaan 51 vergeleken met de buurt?

Joris Ivenslaan 51 heeft 146 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 211 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Filmwijk Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Joris Ivenslaan 51 en wat betekent dat?

Joris Ivenslaan 51 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Joris Ivenslaan 51?

Joris Ivenslaan 51 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Filmwijk Midden?

De wijk Filmwijk Midden in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Filmwijk Midden?

Vanuit Joris Ivenslaan 51 in Filmwijk Midden bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2 km.