Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 501 m²
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Jeanne Moreaustraat 9 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m², een perceel van 501 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jeanne Moreaustraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Jeanne Moreaustraat 9 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Filmwijk Midden is €501.000. Dat komt neer op circa €2.530 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJeanne Moreaustraat 9 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Filmwijk Midden. De buurt telt 716 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.290 inwoners per km².
Jeanne Moreaustraat 9 is een woonhuis in Filmwijk Midden, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Jeanne Moreaustraat 9 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 501 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Filmwijk Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jeanne Moreaustraat 9 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Jeanne Moreaustraat 9 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Filmwijk Midden in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Jeanne Moreaustraat 9 in Filmwijk Midden bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jeanne Moreaustraat 9: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.9 km.