Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 374 m²
- Inhoud
- 546 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Jean Gabinplantsoen 16 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 374 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jean Gabinplantsoen 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Filmwijk Midden is €501.000. Dat komt neer op circa €3.018 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJean Gabinplantsoen 16 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Filmwijk Midden. De buurt telt 716 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.290 inwoners per km².
Jean Gabinplantsoen 16 is een woonhuis in Filmwijk Midden, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Jean Gabinplantsoen 16 heeft 166 m² woonoppervlakte en 546 m³ inhoud. Het perceel is 374 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Filmwijk Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jean Gabinplantsoen 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-07-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.06 kg/jaar.
Jean Gabinplantsoen 16 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Filmwijk Midden in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Jean Gabinplantsoen 16 in Filmwijk Midden bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2 km.