Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning James Stewartstraat 248 Almere

James Stewartstraat 248, 1325 JN Almere

132 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label B

James Stewartstraat 248 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 238 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
523 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor James Stewartstraat 248

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel James Stewartstraat 248

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
138.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
105.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.5%
CO₂-emissie
34.07 kg/m²

Tuin
Ja (96.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Almere

1545 Inwoners
735 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
724 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Filmwijk Bouwrai Zuid
86% Koopwoningen
5.501 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van James Stewartstraat 248

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over James Stewartstraat 248

Wat is de geschatte woningwaarde van James Stewartstraat 248?

De prijsindicatie voor James Stewartstraat 248 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Filmwijk Bouwrai Zuid is €391.000. Dat komt neer op circa €2.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt James Stewartstraat 248 zich tot de wijk Filmwijk Bouwrai Zuid?

James Stewartstraat 248 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 132 m² in de wijk Filmwijk Bouwrai Zuid. De buurt telt 724 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.501 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op James Stewartstraat 248?

James Stewartstraat 248 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Filmwijk Bouwrai Zuid, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is James Stewartstraat 248 vergeleken met de buurt?

James Stewartstraat 248 heeft 132 m² woonoppervlakte en 523 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Filmwijk Bouwrai Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van James Stewartstraat 248 en wat betekent dat?

James Stewartstraat 248 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-01-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van James Stewartstraat 248?

James Stewartstraat 248 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Filmwijk Bouwrai Zuid?

De wijk Filmwijk Bouwrai Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.