Hoekwoning Lucille Ballstraat 42 Almere

Lucille Ballstraat 42, 1325 GK Almere

133 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Lucille Ballstraat 42 is een hoekwoning in Almere, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 166 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
166 m²
Inhoud
464 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lucille Ballstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lucille Ballstraat 42

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
107.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.6%
CO₂-emissie
10.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Almere

1345 Inwoners
610 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
593 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde Filmwijk Bouwrai Noord
44% Koopwoningen
9.414 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lucille Ballstraat 42

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Lucille Ballstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Lucille Ballstraat 42?

De prijsindicatie voor Lucille Ballstraat 42 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Filmwijk Bouwrai Noord is €308.000. Dat komt neer op circa €2.316 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lucille Ballstraat 42 zich tot de wijk Filmwijk Bouwrai Noord?

Lucille Ballstraat 42 is een hoekwoning van 133 m² in de wijk Filmwijk Bouwrai Noord. De buurt telt 593 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lucille Ballstraat 42?

Lucille Ballstraat 42 is een hoekwoning in Filmwijk Bouwrai Noord, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lucille Ballstraat 42 vergeleken met de buurt?

Lucille Ballstraat 42 heeft 133 m² woonoppervlakte en 464 m³ inhoud. Het perceel is 166 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Filmwijk Bouwrai Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lucille Ballstraat 42 en wat betekent dat?

Lucille Ballstraat 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lucille Ballstraat 42?

Lucille Ballstraat 42 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Filmwijk Bouwrai Noord?

De wijk Filmwijk Bouwrai Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Filmwijk Bouwrai Noord?