Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Alban Bergstraat 28 Almere

Alban Bergstraat 28, 1323 GJ Almere

111 m² Bouwjaar 1989 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Alban Bergstraat 28 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
111 m²
Inhoud
427 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Alban Bergstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alban Bergstraat 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.8%
CO₂-emissie
32.59 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Almere

2980 Inwoners
1360 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1308 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Muziekwijk Z.-Oost
79% Koopwoningen
6.687 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alban Bergstraat 28

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Alban Bergstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Alban Bergstraat 28?

De prijsindicatie voor Alban Bergstraat 28 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Muziekwijk Z.-Oost is €366.000. Dat komt neer op circa €3.297 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alban Bergstraat 28 zich tot de wijk Muziekwijk Z.-Oost?

Alban Bergstraat 28 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 111 m² in de wijk Muziekwijk Z.-Oost. De buurt telt 1.308 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.687 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alban Bergstraat 28?

Alban Bergstraat 28 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Muziekwijk Z.-Oost, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Alban Bergstraat 28 vergeleken met de buurt?

Alban Bergstraat 28 heeft 111 m² woonoppervlakte en 427 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Muziekwijk Z.-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alban Bergstraat 28 en wat betekent dat?

Alban Bergstraat 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alban Bergstraat 28?

Alban Bergstraat 28 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Muziekwijk Z.-Oost?

De wijk Muziekwijk Z.-Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muziekwijk Z.-Oost?