Streetview H. Andriessenweg 11 Almere

H. Andriessenweg 11, 1323 EJ Almere

203 m² Bouwjaar 1989 Label A

H. Andriessenweg 11 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 230 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
203 m²
Perceeloppervlakte
230 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor H. Andriessenweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel H. Andriessenweg 11

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Almere

2980 Inwoners
1360 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1308 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Muziekwijk Z.-Oost
79% Koopwoningen
6.687 Inwoners per km²

Locatie van H. Andriessenweg 11

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over H. Andriessenweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van H. Andriessenweg 11?

De prijsindicatie voor H. Andriessenweg 11 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Muziekwijk Z.-Oost is €366.000. Dat komt neer op circa €1.803 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt H. Andriessenweg 11 zich tot de wijk Muziekwijk Z.-Oost?

H. Andriessenweg 11 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Muziekwijk Z.-Oost. De buurt telt 1.308 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.687 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op H. Andriessenweg 11?

H. Andriessenweg 11 is een woonhuis in Muziekwijk Z.-Oost, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is H. Andriessenweg 11 vergeleken met de buurt?

H. Andriessenweg 11 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 230 m². In Muziekwijk Z.-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van H. Andriessenweg 11 en wat betekent dat?

H. Andriessenweg 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Muziekwijk Z.-Oost?

De wijk Muziekwijk Z.-Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muziekwijk Z.-Oost?

Vanuit H. Andriessenweg 11 in Muziekwijk Z.-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Muziekwijk Z.-Oost?