Portiekflat J.G. Waltherhof 61 Almere

J.G. Waltherhof 61, 1323 BC Almere

47 m² Bouwjaar 2016 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

J.G. Waltherhof 61 is een portiekflat in Almere, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
155 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor J.G. Waltherhof 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J.G. Waltherhof 61

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
48.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
49.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.5%
CO₂-emissie
9.74 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Almere

2980 Inwoners
1360 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1308 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Muziekwijk Z.-Oost
79% Koopwoningen
6.687 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van J.G. Waltherhof 61

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over J.G. Waltherhof 61

Wat is de geschatte woningwaarde van J.G. Waltherhof 61?

De prijsindicatie voor J.G. Waltherhof 61 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Muziekwijk Z.-Oost is €366.000. Dat komt neer op circa €7.787 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J.G. Waltherhof 61 zich tot de wijk Muziekwijk Z.-Oost?

J.G. Waltherhof 61 is een portiekflat van 47 m² in de wijk Muziekwijk Z.-Oost. De buurt telt 1.308 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.687 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J.G. Waltherhof 61?

J.G. Waltherhof 61 is een portiekflat in Muziekwijk Z.-Oost, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is J.G. Waltherhof 61 vergeleken met de buurt?

J.G. Waltherhof 61 heeft 47 m² woonoppervlakte en 155 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Muziekwijk Z.-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J.G. Waltherhof 61 en wat betekent dat?

J.G. Waltherhof 61 heeft energielabel A+. Geldig tot 2036-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van J.G. Waltherhof 61?

J.G. Waltherhof 61 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Muziekwijk Z.-Oost?

De wijk Muziekwijk Z.-Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muziekwijk Z.-Oost?

Vanuit J.G. Waltherhof 61 in Muziekwijk Z.-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.