Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Inhoud
- 508 m³
- Kamers
- 6
Louis Paul Boonstraat 11 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 247 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Louis Paul Boonstraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
4 kmDe prijsindicatie voor Louis Paul Boonstraat 11 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Literatuurwijk Zuid is €543.000. Dat komt neer op circa €4.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLouis Paul Boonstraat 11 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Literatuurwijk Zuid. De buurt telt 721 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.451 inwoners per km².
Louis Paul Boonstraat 11 is een woonhuis in Literatuurwijk Zuid, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Louis Paul Boonstraat 11 heeft 131 m² woonoppervlakte en 508 m³ inhoud. Het perceel is 247 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Literatuurwijk Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Louis Paul Boonstraat 11 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Louis Paul Boonstraat 11 heeft 6 kamers.
De wijk Literatuurwijk Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Louis Paul Boonstraat 11 in Literatuurwijk Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Louis Paul Boonstraat 11: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.