Eengezinswoning, hoekwoning Roemer Visscherstraat 30 Almere

Roemer Visscherstraat 30, 1321 CA Almere

120 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Roemer Visscherstraat 30 is een eengezinswoning, hoekwoning in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 170 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
424 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Roemer Visscherstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roemer Visscherstraat 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
49.4%
CO₂-emissie
12.71 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Almere

1515 Inwoners
615 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
561 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Literatuurwijk Noordoost
47% Koopwoningen
8.859 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Roemer Visscherstraat 30

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Roemer Visscherstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Roemer Visscherstraat 30?

De prijsindicatie voor Roemer Visscherstraat 30 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Literatuurwijk Noordoost is €353.000. Dat komt neer op circa €2.942 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roemer Visscherstraat 30 zich tot de wijk Literatuurwijk Noordoost?

Roemer Visscherstraat 30 is een eengezinswoning, hoekwoning van 120 m² in de wijk Literatuurwijk Noordoost. De buurt telt 561 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roemer Visscherstraat 30?

Roemer Visscherstraat 30 is een eengezinswoning, hoekwoning in Literatuurwijk Noordoost, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Roemer Visscherstraat 30 vergeleken met de buurt?

Roemer Visscherstraat 30 heeft 120 m² woonoppervlakte en 424 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Literatuurwijk Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roemer Visscherstraat 30 en wat betekent dat?

Roemer Visscherstraat 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roemer Visscherstraat 30?

Roemer Visscherstraat 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Literatuurwijk Noordoost?

De wijk Literatuurwijk Noordoost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.