Eengezinswoning, hoekwoning F. Bordewijkstraat 14 Almere

F. Bordewijkstraat 14, 1321 BP Almere

115 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label B

F. Bordewijkstraat 14 is een eengezinswoning, hoekwoning in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 156 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor F. Bordewijkstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel F. Bordewijkstraat 14

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
72.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.8%
CO₂-emissie
31.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Almere

1830 Inwoners
705 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
670 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Literatuurwijk Midden-oost
73% Koopwoningen
8.044 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van F. Bordewijkstraat 14

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over F. Bordewijkstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van F. Bordewijkstraat 14?

De prijsindicatie voor F. Bordewijkstraat 14 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Literatuurwijk Midden-oost is €387.000. Dat komt neer op circa €3.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt F. Bordewijkstraat 14 zich tot de wijk Literatuurwijk Midden-oost?

F. Bordewijkstraat 14 is een eengezinswoning, hoekwoning van 115 m² in de wijk Literatuurwijk Midden-oost. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.044 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op F. Bordewijkstraat 14?

F. Bordewijkstraat 14 is een eengezinswoning, hoekwoning in Literatuurwijk Midden-oost, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is F. Bordewijkstraat 14 vergeleken met de buurt?

F. Bordewijkstraat 14 heeft 115 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Literatuurwijk Midden-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van F. Bordewijkstraat 14 en wat betekent dat?

F. Bordewijkstraat 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-06-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van F. Bordewijkstraat 14?

F. Bordewijkstraat 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Literatuurwijk Midden-oost?

De wijk Literatuurwijk Midden-oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.