Eengezinswoning, tussenwoning Nescioplantsoen 33 Almere

Nescioplantsoen 33, 1321 BH Almere

119 m² Bouwjaar 1998 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Nescioplantsoen 33 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 178 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
424 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nescioplantsoen 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nescioplantsoen 33

Tuin
Ja (70.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Almere

1830 Inwoners
705 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
670 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Literatuurwijk Midden-oost
73% Koopwoningen
8.044 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nescioplantsoen 33

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Nescioplantsoen 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Nescioplantsoen 33?

De prijsindicatie voor Nescioplantsoen 33 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Literatuurwijk Midden-oost is €387.000. Dat komt neer op circa €3.252 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nescioplantsoen 33 zich tot de wijk Literatuurwijk Midden-oost?

Nescioplantsoen 33 is een eengezinswoning, tussenwoning van 119 m² in de wijk Literatuurwijk Midden-oost. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.044 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nescioplantsoen 33?

Nescioplantsoen 33 is een eengezinswoning, tussenwoning in Literatuurwijk Midden-oost, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nescioplantsoen 33 vergeleken met de buurt?

Nescioplantsoen 33 heeft 119 m² woonoppervlakte en 424 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Literatuurwijk Midden-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nescioplantsoen 33 en wat betekent dat?

Nescioplantsoen 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nescioplantsoen 33?

Nescioplantsoen 33 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 70 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Literatuurwijk Midden-oost?

De wijk Literatuurwijk Midden-oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.