Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Herman Teirlinckstraat 24 Almere

Herman Teirlinckstraat 24, 1321 AG Almere

123 m² Bouwjaar 1998 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Herman Teirlinckstraat 24 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 300 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
493 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Herman Teirlinckstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herman Teirlinckstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
73.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.8%
CO₂-emissie
14.57 kg/m²

Tuin
Ja (125.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Almere

2115 Inwoners
745 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
721 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Literatuurwijk Zuid
98% Koopwoningen
5.451 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herman Teirlinckstraat 24

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Herman Teirlinckstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Herman Teirlinckstraat 24?

De prijsindicatie voor Herman Teirlinckstraat 24 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Literatuurwijk Zuid is €543.000. Dat komt neer op circa €4.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herman Teirlinckstraat 24 zich tot de wijk Literatuurwijk Zuid?

Herman Teirlinckstraat 24 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 123 m² in de wijk Literatuurwijk Zuid. De buurt telt 721 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herman Teirlinckstraat 24?

Herman Teirlinckstraat 24 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Literatuurwijk Zuid, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Herman Teirlinckstraat 24 vergeleken met de buurt?

Herman Teirlinckstraat 24 heeft 123 m² woonoppervlakte en 493 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Literatuurwijk Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herman Teirlinckstraat 24 en wat betekent dat?

Herman Teirlinckstraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herman Teirlinckstraat 24?

Herman Teirlinckstraat 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 125 m².

Hoe is de woningmarkt in Literatuurwijk Zuid?

De wijk Literatuurwijk Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.