Streetview Achtknoop 20 Almere

Achtknoop 20, 1319 GL Almere

148 m² Bouwjaar 2012 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Achtknoop 20 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 170 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
526 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Achtknoop 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Achtknoop 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
73.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.5%
CO₂-emissie
24.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Almere

1265 Inwoners
415 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
405 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Noorderplassen W.- Noord
89% Koopwoningen
2.071 Inwoners per km²

Locatie van Achtknoop 20

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Achtknoop 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Achtknoop 20?

De gemiddelde woningwaarde in Noorderplassen W.- Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €4.270 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Achtknoop 20 zich tot de wijk Noorderplassen W.- Noord?

Achtknoop 20 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Noorderplassen W.- Noord. De buurt telt 405 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Achtknoop 20?

Achtknoop 20 is een woonhuis in Noorderplassen W.- Noord, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Achtknoop 20 vergeleken met de buurt?

Achtknoop 20 heeft 148 m² woonoppervlakte en 526 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Noorderplassen W.- Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Achtknoop 20 en wat betekent dat?

Achtknoop 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Achtknoop 20?

Achtknoop 20 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noorderplassen W.- Noord?

De wijk Noorderplassen W.- Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderplassen W.- Noord?

Vanuit Achtknoop 20 in Noorderplassen W.- Noord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.