Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Inhoud
- 704 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Stopperknoop 45 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 261 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stopperknoop 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
3.6 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
4.6 kmBibliotheek
5.8 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noorderplassen W.- Noord is €632.000. Dat komt neer op circa €3.398 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStopperknoop 45 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Noorderplassen W.- Noord. De buurt telt 405 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.071 inwoners per km².
Stopperknoop 45 is een woonhuis in Noorderplassen W.- Noord, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Stopperknoop 45 heeft 186 m² woonoppervlakte en 704 m³ inhoud. Het perceel is 261 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Noorderplassen W.- Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stopperknoop 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-11-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Stopperknoop 45 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Noorderplassen W.- Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Stopperknoop 45 in Noorderplassen W.- Noord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.