Streetview Latijnzeil 60 Almere

Latijnzeil 60, 1319 EN Almere

133 m² Bouwjaar 2012 Label NONE

Latijnzeil 60 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en een perceel van 130 m². Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €588.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
130 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Latijnzeil 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Latijnzeil 60

Energielabel

Energieklasse
NONE

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Almere

1640 Inwoners
505 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
503 Woningvoorraad
€588.000 Gem. woningwaarde Noorderplassen W.-West
96% Koopwoningen
2.452 Inwoners per km²

Locatie van Latijnzeil 60

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Latijnzeil 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Latijnzeil 60?

De gemiddelde woningwaarde in Noorderplassen W.-West is €588.000. Dat komt neer op circa €4.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Latijnzeil 60 zich tot de wijk Noorderplassen W.-West?

Latijnzeil 60 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Noorderplassen W.-West. De buurt telt 503 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.452 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Latijnzeil 60?

Latijnzeil 60 is een woonhuis in Noorderplassen W.-West, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Latijnzeil 60 vergeleken met de buurt?

Latijnzeil 60 heeft 133 m² woonoppervlakte. Het perceel is 130 m². In Noorderplassen W.-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €588.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Latijnzeil 60 en wat betekent dat?

Latijnzeil 60 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Noorderplassen W.-West?

De wijk Noorderplassen W.-West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €588.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderplassen W.-West?

Vanuit Latijnzeil 60 in Noorderplassen W.-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noorderplassen W.-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Latijnzeil 60: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.2 km.