Maisonnette (appartement) Wimpelplantsoen 426 Almere

Wimpelplantsoen 426, 1319 ED Almere

76 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A++++

Wimpelplantsoen 426 is een maisonnette (appartement) in Almere, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €483.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
268 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met overig
Ligging
Aan park, aan rustige weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wimpelplantsoen 426

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wimpelplantsoen 426

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
56.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-25.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
155%
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies, SWK Garantiecertificaat en Woningborg Garantiecertificaat

Parkeertype
Op afgesloten terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Garage
Inpandig, parkeerkelder en parkeerplaats
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Almere

2185 Inwoners
815 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
781 Woningvoorraad
€483.000 Gem. woningwaarde Noorderplassen W.-Oost
65% Koopwoningen
6.457 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wimpelplantsoen 426

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Wimpelplantsoen 426

Wat is de geschatte woningwaarde van Wimpelplantsoen 426?

De prijsindicatie voor Wimpelplantsoen 426 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderplassen W.-Oost is €483.000. Dat komt neer op circa €6.355 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wimpelplantsoen 426 zich tot de wijk Noorderplassen W.-Oost?

Wimpelplantsoen 426 is een maisonnette (appartement) van 76 m² in de wijk Noorderplassen W.-Oost. De buurt telt 781 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.457 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wimpelplantsoen 426?

Wimpelplantsoen 426 is een maisonnette (appartement) in Noorderplassen W.-Oost, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wimpelplantsoen 426 vergeleken met de buurt?

Wimpelplantsoen 426 heeft 76 m² woonoppervlakte en 268 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Noorderplassen W.-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €483.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wimpelplantsoen 426 en wat betekent dat?

Wimpelplantsoen 426 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2034-10-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -6.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wimpelplantsoen 426?

Wimpelplantsoen 426 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noorderplassen W.-Oost?

De wijk Noorderplassen W.-Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €483.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderplassen W.-Oost?

Vanuit Wimpelplantsoen 426 in Noorderplassen W.-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.