Streetview Fokkeboom 7 Almere

Fokkeboom 7, 1319 BG Almere

158 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Fokkeboom 7 is een woonhuis in Almere, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 312 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
312 m²
Inhoud
559 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Fokkeboom 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fokkeboom 7

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Almere

2250 Inwoners
840 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
801 Woningvoorraad
€473.000 Gem. woningwaarde Noorderplassen W.-Zuid
86% Koopwoningen
1.699 Inwoners per km²

Locatie van Fokkeboom 7

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Fokkeboom 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Fokkeboom 7?

De prijsindicatie voor Fokkeboom 7 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderplassen W.-Zuid is €473.000. Dat komt neer op circa €2.994 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fokkeboom 7 zich tot de wijk Noorderplassen W.-Zuid?

Fokkeboom 7 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Noorderplassen W.-Zuid. De buurt telt 801 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.699 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fokkeboom 7?

Fokkeboom 7 is een woonhuis in Noorderplassen W.-Zuid, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Fokkeboom 7 vergeleken met de buurt?

Fokkeboom 7 heeft 158 m² woonoppervlakte en 559 m³ inhoud. Het perceel is 312 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Noorderplassen W.-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fokkeboom 7 en wat betekent dat?

Fokkeboom 7 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Fokkeboom 7?

Fokkeboom 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noorderplassen W.-Zuid?

De wijk Noorderplassen W.-Zuid in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderplassen W.-Zuid?

Vanuit Fokkeboom 7 in Noorderplassen W.-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1 km.