Eengezinswoning, tussenwoning Jozef Israëlslaan 169 Almere

Jozef Israëlslaan 169, 1318 RK Almere

125 m² Bouwjaar 2000 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Jozef Israëlslaan 169 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jozef Israëlslaan 169

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jozef Israëlslaan 169

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
85.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
35.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
53.9%
CO₂-emissie
8.86 kg/m²

Tuin
Ja (34.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Almere

1985 Inwoners
785 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
716 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Tussen de Vaarten N.- Oost
71% Koopwoningen
7.088 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jozef Israëlslaan 169

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Jozef Israëlslaan 169

Wat is de geschatte woningwaarde van Jozef Israëlslaan 169?

De prijsindicatie voor Jozef Israëlslaan 169 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Tussen de Vaarten N.- Oost is €353.000. Dat komt neer op circa €2.824 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jozef Israëlslaan 169 zich tot de wijk Tussen de Vaarten N.- Oost?

Jozef Israëlslaan 169 is een eengezinswoning, tussenwoning van 125 m² in de wijk Tussen de Vaarten N.- Oost. De buurt telt 716 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.088 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jozef Israëlslaan 169?

Jozef Israëlslaan 169 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tussen de Vaarten N.- Oost, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jozef Israëlslaan 169 vergeleken met de buurt?

Jozef Israëlslaan 169 heeft 125 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Tussen de Vaarten N.- Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jozef Israëlslaan 169 en wat betekent dat?

Jozef Israëlslaan 169 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-01-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jozef Israëlslaan 169?

Jozef Israëlslaan 169 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in Tussen de Vaarten N.- Oost?

De wijk Tussen de Vaarten N.- Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.