Eengezinswoning, eindwoning Groep Werninkhof 42 Almere

Groep Werninkhof 42, 1318 CS Almere

131 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Groep Werninkhof 42 is een eengezinswoning, eindwoning in Almere, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 144 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €349.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
441 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Groep Werninkhof 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groep Werninkhof 42

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
71.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.7%
CO₂-emissie
14.26 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Almere

2110 Inwoners
910 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
863 Woningvoorraad
€349.000 Gem. woningwaarde Verzetswijk Oost
51% Koopwoningen
7.057 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groep Werninkhof 42

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Groep Werninkhof 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Groep Werninkhof 42?

De prijsindicatie voor Groep Werninkhof 42 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Verzetswijk Oost is €349.000. Dat komt neer op circa €2.664 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groep Werninkhof 42 zich tot de wijk Verzetswijk Oost?

Groep Werninkhof 42 is een eengezinswoning, eindwoning van 131 m² in de wijk Verzetswijk Oost. De buurt telt 863 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.057 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groep Werninkhof 42?

Groep Werninkhof 42 is een eengezinswoning, eindwoning in Verzetswijk Oost, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Groep Werninkhof 42 vergeleken met de buurt?

Groep Werninkhof 42 heeft 131 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Verzetswijk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €349.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groep Werninkhof 42 en wat betekent dat?

Groep Werninkhof 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groep Werninkhof 42?

Groep Werninkhof 42 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Verzetswijk Oost?

De wijk Verzetswijk Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €349.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetswijk Oost?