2-onder-1-kapwoning Johannes ter Horststraat 11 Almere

Johannes ter Horststraat 11, 1318 CE Almere

138 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Johannes ter Horststraat 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Almere, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 250 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €349.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
138 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Johannes ter Horststraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes ter Horststraat 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
107.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Almere

2110 Inwoners
910 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
863 Woningvoorraad
€349.000 Gem. woningwaarde Verzetswijk Oost
51% Koopwoningen
7.057 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannes ter Horststraat 11

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Johannes ter Horststraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes ter Horststraat 11?

De prijsindicatie voor Johannes ter Horststraat 11 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Verzetswijk Oost is €349.000. Dat komt neer op circa €2.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes ter Horststraat 11 zich tot de wijk Verzetswijk Oost?

Johannes ter Horststraat 11 is een 2-onder-1-kapwoning van 138 m² in de wijk Verzetswijk Oost. De buurt telt 863 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.057 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes ter Horststraat 11?

Johannes ter Horststraat 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Verzetswijk Oost, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Johannes ter Horststraat 11 vergeleken met de buurt?

Johannes ter Horststraat 11 heeft 138 m² woonoppervlakte en 138 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Verzetswijk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €349.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes ter Horststraat 11 en wat betekent dat?

Johannes ter Horststraat 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-06-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes ter Horststraat 11?

Johannes ter Horststraat 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verzetswijk Oost?

De wijk Verzetswijk Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €349.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetswijk Oost?