Hoekwoning Oltman Thomsenstraat 33 Almere

Oltman Thomsenstraat 33, 1318 BM Almere

112 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Oltman Thomsenstraat 33 is een hoekwoning in Almere, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 153 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oltman Thomsenstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oltman Thomsenstraat 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
61.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
38.2%
CO₂-emissie
26.63 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Almere

1370 Inwoners
525 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
513 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Verzetswijk West
98% Koopwoningen
4.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oltman Thomsenstraat 33

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Oltman Thomsenstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Oltman Thomsenstraat 33?

De prijsindicatie voor Oltman Thomsenstraat 33 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Verzetswijk West is €416.000. Dat komt neer op circa €3.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oltman Thomsenstraat 33 zich tot de wijk Verzetswijk West?

Oltman Thomsenstraat 33 is een hoekwoning van 112 m² in de wijk Verzetswijk West. De buurt telt 513 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oltman Thomsenstraat 33?

Oltman Thomsenstraat 33 is een hoekwoning in Verzetswijk West, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oltman Thomsenstraat 33 vergeleken met de buurt?

Oltman Thomsenstraat 33 heeft 112 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Verzetswijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oltman Thomsenstraat 33 en wat betekent dat?

Oltman Thomsenstraat 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oltman Thomsenstraat 33?

Oltman Thomsenstraat 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verzetswijk West?

De wijk Verzetswijk West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetswijk West?