Tussenwoning Oltman Thomsenstraat 15 Almere

Oltman Thomsenstraat 15, 1318 BM Almere

118 m² Bouwjaar 1994 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Oltman Thomsenstraat 15 is een tussenwoning in Almere, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 138 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Inhoud
417 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oltman Thomsenstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oltman Thomsenstraat 15

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
80.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
54.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.9%
CO₂-emissie
10.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Almere

1370 Inwoners
525 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
513 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Verzetswijk West
98% Koopwoningen
4.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oltman Thomsenstraat 15

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Oltman Thomsenstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Oltman Thomsenstraat 15?

De prijsindicatie voor Oltman Thomsenstraat 15 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Verzetswijk West is €416.000. Dat komt neer op circa €3.525 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oltman Thomsenstraat 15 zich tot de wijk Verzetswijk West?

Oltman Thomsenstraat 15 is een tussenwoning van 118 m² in de wijk Verzetswijk West. De buurt telt 513 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oltman Thomsenstraat 15?

Oltman Thomsenstraat 15 is een tussenwoning in Verzetswijk West, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oltman Thomsenstraat 15 vergeleken met de buurt?

Oltman Thomsenstraat 15 heeft 118 m² woonoppervlakte en 417 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Verzetswijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oltman Thomsenstraat 15 en wat betekent dat?

Oltman Thomsenstraat 15 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-06-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oltman Thomsenstraat 15?

Oltman Thomsenstraat 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Verzetswijk West?

De wijk Verzetswijk West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetswijk West?