Streetview Vredelaan 36 A Almere

Vredelaan 36 A, 1318 AS Almere

50 m² Bouwjaar 2021

Vredelaan 36 A is een woning in Almere, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
50 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vredelaan 36 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Almere

1370 Inwoners
525 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
513 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Verzetswijk West
98% Koopwoningen
4.826 Inwoners per km²

Locatie van Vredelaan 36 A

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Vredelaan 36 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Vredelaan 36 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verzetswijk West is €416.000. Dat komt neer op circa €8.320 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vredelaan 36 A zich tot de wijk Verzetswijk West?

Vredelaan 36 A is een woning van 50 m² in de wijk Verzetswijk West. De buurt telt 513 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vredelaan 36 A?

Vredelaan 36 A is een woning in Verzetswijk West, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vredelaan 36 A vergeleken met de buurt?

Vredelaan 36 A heeft 50 m² woonoppervlakte. In Verzetswijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verzetswijk West?

De wijk Verzetswijk West in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetswijk West?

Vanuit Vredelaan 36 A in Verzetswijk West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verzetswijk West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vredelaan 36 A: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verzetswijk West?

Recreatie nabij Verzetswijk West: restaurant (0.6 km), cafe (2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Vredelaan 36 A?

Een woningrapport voor Vredelaan 36 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verzetswijk West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2021, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.