Streetview Pijlrogstraat 40 A Almere

Pijlrogstraat 40 A, 1317 NR Almere

57 m² Bouwjaar 1985 Label A

Pijlrogstraat 40 A is een appartement in Almere, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
57 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Pijlrogstraat 40 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pijlrogstraat 40 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Almere

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Almere

1405 Inwoners
605 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Waterwijk Noord
66% Koopwoningen
7.543 Inwoners per km²

Locatie van Pijlrogstraat 40 A

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Pijlrogstraat 40 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Pijlrogstraat 40 A?

De gemiddelde woningwaarde in Waterwijk Noord is €303.000. Dat komt neer op circa €5.316 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pijlrogstraat 40 A zich tot de wijk Waterwijk Noord?

Pijlrogstraat 40 A is een appartement van 57 m² in de wijk Waterwijk Noord. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.543 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pijlrogstraat 40 A?

Pijlrogstraat 40 A is een appartement in Waterwijk Noord, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pijlrogstraat 40 A vergeleken met de buurt?

Pijlrogstraat 40 A heeft 57 m² woonoppervlakte. In Waterwijk Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pijlrogstraat 40 A en wat betekent dat?

Pijlrogstraat 40 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Waterwijk Noord?

De wijk Waterwijk Noord in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterwijk Noord?

Vanuit Pijlrogstraat 40 A in Waterwijk Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waterwijk Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pijlrogstraat 40 A: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.4 km.