Eengezinswoning, tussenwoning Barracudastraat 10 Almere

Barracudastraat 10, 1317 KJ Almere

108 m² Bouwjaar 1987 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Barracudastraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Almere, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 162 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Barracudastraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Barracudastraat 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.2 kg/m²

Tuin
Ja (92.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Almere

1560 Inwoners
765 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
722 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Waterwijk Oost
57% Koopwoningen
6.372 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Barracudastraat 10

Vergelijkbare woningen in Almere

Veelgestelde vragen over Barracudastraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Barracudastraat 10?

De prijsindicatie voor Barracudastraat 10 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Waterwijk Oost is €289.000. Dat komt neer op circa €2.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Barracudastraat 10 zich tot de wijk Waterwijk Oost?

Barracudastraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 108 m² in de wijk Waterwijk Oost. De buurt telt 722 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.372 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Barracudastraat 10?

Barracudastraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Waterwijk Oost, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Barracudastraat 10 vergeleken met de buurt?

Barracudastraat 10 heeft 108 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Waterwijk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Barracudastraat 10 en wat betekent dat?

Barracudastraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Barracudastraat 10?

Barracudastraat 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 92 m².

Hoe is de woningmarkt in Waterwijk Oost?

De wijk Waterwijk Oost in Almere (Flevoland) kenmerkt zich door 1.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterwijk Oost?

Vanuit Barracudastraat 10 in Waterwijk Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.